Ilmoittautuneet Volvo Suursaari Race 2010

VOLVO SUURSAARI RACE 2010 - ORC i

#Suku- ja etunimi / Last and first nameLyhenne / AbbreviationVeneen nimi / Boat nameVeneen tyyppi / Boat typeKirjaimet / National lettersNumerot / Numbers
1Juva TapaniEPSMinnamariAntilla-36FIN1499
2Ramm-Schmidt LeifNJKTarantella IISwan 37FIN107
3Damski MarkkuVPSFun4UsFirst 40,7Fin12407
4Lautanen, KimmoEPSBlue CafeFinnFlyer 36FIN10927
5Heikki RäisänenHSKNauti n' NollaX-332FIN9938
6Jani LehtiMLEXUSGrand Soleil 42RFIN17575
7Hämäläinen HeikkiMPTiareMP34FIN3351
8Railo JuhaniHSKLOWSiesta 32FIN2947
9Wetterstrand PauliKLVIlmarinenDufour 34FIN10314
10Laulajainen PekkaMeNerissaDufour 40FIN9627
11Vesalainen TimoHSKValpuriInferno 31FIN7937
12Laulajainen SakariKLVRamdataDehler 33 classicFIN8856
13Pietinalho JussiESSAstraiaEF 34FIN9661
14Korhonen JuhaBSFJumpin' Jack FlashJ35FIN9335
15Särkikangas VesaHTPSStellaFinngulf 37FIN10094
16Sundblad NiklasKopuCarambaSHE 36FIN990
17Halonen PekkaKoPuPhoenixX-332FIN18905
18Sajaniemi MikkoEMKHiljaIMX-38FIN8838
19Finell TomESFFinnFUNFinngulf 331FIN10810
20Sundholm GertNJKNornan IXFinnflyer 34FIN11232
21Laipio IlkkaEMKSaagaArcona 370FIN10924
22Rouhiainen JukkaEPSX2X-332FIN10332
23Estlander MartinNJKFreedomX-41FIN68
24Estlander MartinNJKFreedomX-41FIN68
25Leontyev KirillVSSSvetlayaFigaro 2 BeneteauLAT383
26Petri JääskeläinenEMKElixirX-382FIN10382
27BRINK ANDERSNJKSCIROCCOSALONA 34FIN11078
28Hoviniemi HannuNJKXanaduX-37FIN10677
29Andersson, HenrikHSKCasperDehler 34 SVFIN11034
30Lindgren KaiRPSSonja 3X-34FIN10798
31Tanhuanpää HarriHSSUnaFinngulf 41FIN11411
32Juss OjalaDAGOAmservGrand Soleil 42REST550
33Eriksson, StaffanNJKAlexiaX-332FIN10434
34Samooja SeppoSPSMISS´LIEjeanneau selection 37FIN4734
35Relander RolfTJKPegasusFirst 50EST599
36Auvinen MarkkuSPSDonnaInferno 31FIN4493
37Leif NordströmHUSXILIA IIX-34FIN11534
38Rae Jan-ErikNJKFirstOneBeneteau First 40.7FIN62911
39Rönnback JanNJKSolveigInferno 31FIN6863
40Marmor ImreKJKSILVABeneteau First 36,7EST407
41Santaholma JyrkiMMerinnaElan 31FIN9858